Zmiany w działalności MOSiR

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 kwietnia 2020

 

 

 

Informujemy, że ze względu na zagrożenie związane z koronawirusem COVID-19 (SARS CoV-2), w trosce o zdrowie publiczne, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie zwraca się z prośbą o zrozumienie powagi sytuacji i o stosowanie się do poniższych, nowych zasad obsługi interesantów, które obowiązywać będą do odwołania:

  1. Prosimy o maksymalne ograniczenie osobistego kontaktu z pracownikami biura MOSiR  mieszczącego się  w Hali Sportowo-Widowiskowej „Polonia” przy ul. Dekabrystów 43 oraz z kierownikami innych obiektów zarządzanych przez Ośrodek.
  2. Rekomendujemy kontakt telefoniczny lub mailowy z poszczególnymi pracownikami lub sekretariatem MOSiR, telefon: /34/ 372 26 22, e-mail: sekretariat@mosir.pl 
  3. Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na rachunek bankowy MOSiR: Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A. nr: 60 1030 1104 0000 0000 9323 9000
  4. W przypadku konieczności załatwienia sprawy osobiście w biurze MOSiR, interesant obsługiwany będzie na zewnątrz Hali Sportowo-Widowiskowej „Polonia”, w okienku kasowym obiektu wskazanym przez obsługę.

Ponadto, zawiadamiamy, że od najbliższej soboty, tj. 14 marca br. wszystkie obiekty administrowane przez częstochowski MOSiR będą zamknięte do odwołania. 
W związku z powyższym, również rozgrywki i imprezy organizowane przez Ośrodek zostały zawieszone.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie